HAKKIMIZDA

2012 yılında ilk olarak Hasan Bayraktar şirketi olarak şehirlerarası taşımacılık sektöründe faaliyetine başlamıştır. Sonrasında dürüstlüğü ve güveni ilke edinerek Türkiye'nin farklı şehirlerinde nakliye, petrol, oto galeri, inşaat ve mobilya sektörerinde hizmet vermeye devam etmiştir. Gücüne güç katarak büyümeye devam eden şirketimiz Antalya ilinde Shadow Rent a Car adıyla sektöre güçlü bir adım atmıştır.

Hasan Bayraktar Otomotiv ve Taşımacılığın alt kuruluşları olan Oğuz Auto, Nisse Mobilya, Nirvana Yapı İnşaat ve Onur Petrol olarak bu alanlarda 50 personel ve 3 yönetici ile adımızdan sıkça söz edilmektedir.

%100 personel ve müşteri memnuniyetini hedef haline getiren ve bunları ilke edinen Shadow Rent a Car olarak siz değerli misafirlerimizin her türlü araç ihtiyaçlarında 7/24 yanınızdayız. Tek yapmanız gereken Whatsapp, sosyal medya, web sayfamız veya cep telefonumuzdan bizlere ulaşmak. Siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyarız.

REZERVASYON

Kiralamak istediğiniz araç modelini seçerek ad, soyad ve telefon bilgilerinizi iletin. Sizlere hemen dönüş yaparak rezervasyonunuzu tamamlayalım. Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur.